Türkiye Güvenilir A...

ESohbetim Mobil Chat 13 Ocak 2022, Perşembe 0 1135

Eni iyi arkadaşlık sitesi işletmek en eski iş modellerinden biri. Böyle bir site kurmak kolay ancak para kazanır hale getirmek çok zor. Bu nedenle maalesef bazı site sahipleri tali yollara girerek sitelerini meşru yollarlardan yaşatmaya çalışıyor. Bunun ilk yolu da sahte kadın profilleri yartamak. Ancak farkında olmadıkları şey, arkadaşlık işi aslında bir maraton. 100 metre gibi koşarak belki 150 kişiyi kandırıyorlar ama sonları illaki hazimet oluyor. 1998 yılından bu yana hayatımı internetten kazanıyorum. 2006’te de arkadaşlık sitesi işine girdim. Bu alanda en deneyimli isimlerden biri olarak yazıya, hangi arkadaşlık sitelerine güvenilir? diye başladım ancak maalesef uzun bir liste yapamadım. En iyisi, bir vesileyle içinde bulunduğum projeleri listeleyeyim, çünkü aşağıdaki bir kaç siteye gözüm kapalı kefilim. Arkadaşlık.

İstanbul.Net Arkadaşlık Sitesi.

Bu arkadaşlık ağının da kurucusu benim. Aynı zamanda uzmantv’nin de sahibi olan Magnet grubunun başta İstanbul.Net, Ankara.Net ve İzmir.Net olmak üzere 10’dan fazla şehre özel arkadaşlık sitesi var. Yüzde beşyüz güvenebilirsiniz. Özellikle sahte üyelikler konusunda o kadar titiziz ki, muhtemelen zaman zaman gerçek insanlarıda haksız yere suçluyoruzdur. Ben 2021 yılında sitenin yönetiminden ayrıldım. Ancak oluşturduğum kültürün taptaze durduğuna emin olabilirsiniz.

Pembepanjur.com Arkadaşlık Sitesi.

Küçük bir ortaklığımın olduğu bu site, ABD’de eğitim görmüş, biri doktoralı 2 girişimcinin eseri. Farkı şu; 100’ün üzerinde soru yanıtluyorsunuz. Sistem sizi cevaplarınıza uygun üyelerle eşleştiriyor ve size sadece onları gösteriyor. Daha çok ciddi ilişki veya evlilik arkadaşlık arayanların ilgi gösterdiği bir site. Zaten 180 tane soru cevaplayan sahte üye olmaz ya, yine de bu konuda son derece titiz çalıştıklarını söyleyeyim.

Siberalem.com Arkadaşlık Sitesi.

Türkiye’nin ilk ve en eski arkadaşlık sitesi. Sonradan D&R tarafından satın alınan idefix.com’un da sahibi olan EBİ grubu tarafından hayata geçirildi. İşlerini derli toplu yapan insanların çalıştığı, son derece güvenilir bir sitedir. Bilgileri dahilinde sahte üyelik olmadığınu garanti ederim. Ayrıca kredi kartınızı verirken de içiniz rahat olsun. Bunları rahatlıkla söylüyorum çünkü EBİ, ilk projem olan itiraf.com’un yatırımcısıydı. Siberalem ekibibiyle 3 yıl aynı ofiste çalıştım.

SevgiTanesi.com Arkadaşlık Sitesi.

Türkiye’nin ilk ve en eski arkadaşlık sitesi. Sonradan D&R tarafından satın alınan sevgitanesi.com’un da sahibi olan EBİ grubu tarafından hayata geçirildi. İşlerini derli toplu yapan insanların çalıştığı, son derece güvenilir bir sitedir. Bilgileri dahilinde sahte üyelik olmadığınu garanti ederim. Ayrıca kredi kartınızı verirken de içiniz rahat olsun. Bunları rahatlıkla söylüyorum çünkü EBİ, ilk projem olan itiraf.com’un yatırımcısıydı. SevgiTanesi ekibibiyle 3 yıl aynı ofiste çalıştım.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

 

 

 

 

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.