Tinder.com Arkadaşl...

kameralısohbet 27 Ekim 2022, Perşembe 0 551

Tinder Flört ve Arkadaşlık Uygulaması. Tinder.com ile Hemen Flört ve Arkadaşlık Ortamı Yakala.

Türkler günde 4 saat uygulama kullanıyor
TİNDER.COM

Yapılan güncel bir uluslararası araştırmaya göre Türkiye’deki iPhone ve Android telefon kullanıcıları günde en az 4 saat mobil uygulama kullanıyor.

Bu araştırmaya göre bazı ülkelerde günlük ortalama mobil uygulama kullanma süresi 5 saati aşıyor. Data.ai tarafından yapılan çeyrek bazlı güncel araştırmaya göre, birçok ülkede IPhone ve Android telefon kullanıcıları günde ortalama 4 saatlerini ve fazlasını mobil uygulamalar içerisinde geçiriyor. Araştırmanın yapıldığı ülkeler arasında ABD, Endonezya, Singapur, Brezilya, Meksika, Avustralya, Hindistan, Japonya, Güney Kore, Kanada, Rusya, Türkiye ve Birleşik Krallık yer alıyor.

Aynı araştırmaya göre Endonezya, Singapur ve Brezilya‘da mobil uygulama kullanım süresi günlük ortalama 5 saati geçiyor. Yapılan araştırma, 2022’nin ikinci çeyreğinde en çok kullanılan mobil uygulama seçeneklerini de gözler önüne seriyor. Buna göre ikinci çeyrekte en çok indirilen uygulamalar Instagram, Facebook, TikTok ve WhatsApp oldu. İçerisinde en çok zaman geçirilen uygulamalar ise TikTok, YouTube, Tinder ve Disney+ olarak açıklandı. En çok aktif kullanıcıya sahip servis Facebook olurken, bu uygulamayı WhatsApp, Instagram ve Facebook Messenger izliyor. Tinder diğer arkadaşlık uygulamalarına benzemez. Yalnızca sıradan bir sosyal medya uygulaması da değil. Tinder seninle aynı ilgi alanlarına sahip insanlarla … Tinder.com flört ve arkadaşlık uygulaması.

 

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.