Telegram Uygulaması...

mobil chat sitesi 28 Mayıs 2022, Cumartesi 0 1196

Telegram uygulaması sesli sohbet özelliği. Clubhouse ve Twitter Space’in ardından sesli sohbet uygulaması seçeneklerine bir yenisi daha eklendi. Anlık mesajlaşma platformu Telegram uygulamsı, sınırsız katılımcı ve kayıt imkanı sunan sesli sohbet özelliği ile yenilendi. İşte “Telegram Sesli Sohbet” özelliği hakkında bilinmesi gerekenler…

TELEGRAM UYGULAMASI SESLİ SOHBET ÖZELLİĞİ GELİYOR

Sesli sohbet uygulaması Clubhouse’a bir rakip daha geliyor. Clubhouse ile birlikte sosyal ağlarda yeni yükselen özellik olan sesli sohbet, Twitter Spaces’den sonra anlık mesajlaşma platformu Telegram’da da kullanıcılara sunuluyor. 

Telegram uygulamasına gelen son güncelleme Telegram da “Sesli Sohbet” özelliğine kavuşuyor. Bugünden itibaren Telegram uygulaması üzerinden canlı sesli sohbetler kanallarda da kullanılabilir hale geliyor. Katılımcı sayısında sınır olmayan ‘Telegram Sesli Sohbet’, kaydedilebilir sesli sohbetler, el kaldırma işlevi, konuşmacılar ve dinleyiciler için davet bağlantıları, sesli sohbet başlıkları ve tanınmış kişilerin kanalları ile sesli sohbetlere katılma gibi yenilikler sunuyor.

 

Sesli sohbet başlatmak için, yöneticisi olduğunuz herhangi bir grubun veya kanalın profilini açıp, (⋮) veya (⋯) dokunarak, “Sesli Sohbet Başlat” seçeneğini seçmek yeterli oluyor.

Telegram sesli sohbetlerdeki yöneticiler, konuşmaları kaydetmek ve bunları canlı etkinliği kaçıran takipçilerine yayınlamak için sesli sohbetlerden ses kaydedebiliyor.

 

Kaydı bitirdikten sonra, ses dosyası Kayıtlı Mesajlar bölümünde kullanılabilir hale geliyor. Kaydedilen sohbetler, başlıklarının yanında kırmızı bir ışıkla işaretleniyor.

EL KALDIR VE ‘… OLARAK KATIL’ ÖZELLİĞİ

 

Katılımcıların sessize alındığı sohbetlerde, dinleyiciler ellerini kaldırmak ve konuşmak istediklerini yöneticilere bildirmek için Clubhouse’ta olduğu gibi “El kaldır” butonuna dokunabiliyor. Sesli sohbetlerde, kullanıcıların katılmadan önce sohbet konularını görmelerine yardımcı olan isteğe bağlı başlıklar da bulunuyor.

Telegram’ın bu yeni özelliğinde kullanıcılar, bir kanaldaki sesli sohbete girerken kişisel hesaplarıyla katılma veya kanallarından biri olarak görünme seçeneğine de sahip. “…Olarak Katıl” adı verilen bu seçenek, ünlüler ve tanınmış kişiler için kişisel hesaplarıyla çok fazla dikkat çekmekten sohbetlere katılabilmesi için geliştirilmiş.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.