Söylemez Kardeşler ...

mobil chat sitesi 14 Şubat 2022, Pazartesi 0 510

Kıbrıs’ta öldürülen ve ‘bahis ve kumarhane’ patronu olarak bilinen Halil Falyalı cinayetinde 3 kişi gözaltına alındı. Cinayet ile ilgili olarak Söylemez Kardeşler ve 2 adamı gözaltına alındı. Kamuoyunda Üniformalı Çete” olarak tanınan ve Muş’un ileri gelen ailelerinden olan Söylemez Kardeşler adıyla bilinen Mustafa Söylemez kimdir, aslen nereli?

Mustafa Söylemez Kimdir: Falyalı’nın öldürülmesiyle ilgili İstanbul’da gözaltına alınan kişilerin Söylemez Kardeşler” olarak bilinen suç örgütünün lideri. Mustafa Söylemez 1990’lardan bu güne çok sayıda derin devlet bağlantılı olayla gündeme gelmişti.

söylemez Kardeşler Kimdir: Söylemez Kardeşler, Muş’un ileri gelen ailelerindendir. Aile üyeleri arasında asker, polis, ve avukat mesleği yapan kişiler de bulunuyor.

GATA mezunudur, tabip üsteğmenken resen  emekliye ve sevk edildi. Mehmet Faysal Söylemez ise malulen emekli hava astsubayıdır. Mustafa Söylemez, komiser rütbesindeyken müstafi sayılarak meslekten çıkarıldı. Mehmet zait Söylemez ise Muş’ta avukatlık yaptı. Mehmet Sıddık komiser yardımcısıyken meslekten ihraç edildi.

Onların adını Türkiye ilk kez 1996’da duydu. Adana’da yaşanan bir silahlı çatışma sonrası 11 asker, 24 polis hakkında soruşturma açıldı. İddialar inanılmaz boyuttaydı.

İddianamede Söylemez Kardeşler’in Sedat Bucak’a lav silahıyla saldırı planladığı, Eminönü Belediye Başkanı Ahmet Çetinkaya’yı yine lav silahı ile öldürmeyi planladıkları iddia edildi.

Davalar başladı. Sıra, Söylemez Kardeşler’in verecekleri ifadedeydi. Söylemez Kardeşler, Mehmet Ağar ve Sedat Bucak’ı kendilerine komplo kurmakla suçladı. Onların iddialarına göre Ağar ve Bucak, kardeşleri, Emir Söylemez, Resul Söylemez ve Şoförleri Ercan Akyolun ölümünden sorumluydu.

Söylemez Kardeşler 1997 yılında tutuklandı. 2002 yılında Rahşan Ecevit Affıyla dışarı çıktılar. 2 yıl sonra ise haklarında tekrar tutuklama kararı çıkarıldı. Ancak onlar Kuzey Irak’a Erbil’e gitmişlerdi.

İddialara göre orada da işadamlarından haraç topluyorlardı. Orada da gözaltına alındılar. Serbest kaldıktan sonra da bu kez rotalarında Azerbaycan vardı. Kırmızı bültenle aranan Söylemez Kardeşler, geçtiğimiz haziran ayında bu kez Azerbaycan’da ortaya çıktılar ve yakalandılar; 3 Haziranda da Türkiye’ye iade edildiler.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.