Sadece Sohbet Etmek...

Yabancı Sohbet Siteleri 13 Ekim 2022, Perşembe 0 598

Sohbet etmek istiyorum bedava. Kameralı sohbet, görüntülü chat, mobil sohbet, sesli sohbet, ücretsiz chat yapmak. sohbet etmek zor istir..sohbet etmek karsindakine dikkat vermektir, anlattiklari ile bag kurmaktir, onu anladigini hissetirmektir cunku herkesin derdi anlasilmaktir su dunyada..gozunun icine bakip sadece dinlemektir bazen.. bazen sussan da ayni duyguyu paylasabilmektir.. sohbet etmek icini isitmaktir…

SOHBET ETMEK İSTİYORUM

günümüzde pek yapılamayan aktivite. insanlar artık muhabbet etmenin değerini unutmuş. her şeyi sanal yürütüyoruz. gerçi onu bile yapamıyoruz. mesela biriyle internet üzerinden muhabbet ediyorsun. olay ya saçma bir konuya girip bitiyor ya da eğer karşı cinsten biriyle konuşuyorsan, taraflardan birinin bir zaman sonra değişen durumundan dolayı bıkıyorsun. insan gibi muhabbet etmek istiyorum. yeni bilgiler öğrenmek, iç dünyalara yolculuk etmek istiyorum!

BEDAVA KAMERALI SOHBET ETMEK İSTİYORUM

çok severim. sevdiğim birisiyle herhangi bir konu hakkında sohbet etmek dünyadaki en sevdiğim aktivite olabilir. ne yazık ki sevdiğim çoğu insan benden uzakta yaşıyor. yüz yüze sohbet etmeyi birlikte dakikalarca gülmeyi özlediğim o kadar çok insan var ki…

yeni birileriyle tanışmak sevdiğin insanlardaki sevdiğin özellikleri aramak ve olmadığını görmek çok üzüyor be sevgili sözlük. candan sohbet edebildiğim hiç kimse yok sanırım etrafımda.

telefonda saatlerce sohbet etmek, bir kahve eşliğinde kahve bitene kadarki.

GÖRÜNTÜLÜ SOHBET ETMEK İSTİYORUM

güzel sohbetlerin artık zorlaştığını düşünüyorum. çoğunlukla insanların birbirini dinlemeye ne vakti, ne hali ne de isteği var gibi görünüyor. en güzel sohbetler bile kolayca yarıda kesilebiliyor, taraflardan birinin aklına bir şey geliyor, ama tam da gelmiyor, “aaa neydi o yaaa” diye iki saniye kadar düşündükten sonra telefona sarılıp bakılıyor. güm, bitti muhabbet. OkeyAzram.com.
ben ki zamane gencosuyum, 2010’a kadar akıllı telefonlar bugünkü kadar sarmamışken etrafımızı, arkadaşlarımla çok daha güzel sohbetler ettiğimi düşünüyorum. bir şeyler öğrenirdim konuşulanlardan. vaktimiz varmış demek ki. ESohbetim.com.
son birkaç yıldır bu anlamda mutsuzum sözlük, bir araya gelen insanlar birbirlerine hayatları hakkındaki son gelişmelere dair bilgi verebiliyor ancak, sonra zaten oradan gidilecek başka bir yer, sonrasında yapılacak başka bir şey olduğundan “neyse işte böyle yani” diyerek konular toparlanıyor ve kapanış.

SESLİ SOHBET ETMEK İSTİYORUM

iyi olduğum tek konu bu galiba. sohbet etmekten zevk alıyorum, en çok sevgilim veya değer verdiğim biri ile yapmayı çok istiyorum. çok konuşan biri değilim, kendimle de fazla konuşan biri değilim; ama bir konu hakkında fikrimi paylaşmak veya fikir alış verişinde bulunmak her zaman severek yaptığım bir eylemdir. MobilGeveze.com

lakin son bir kaç aydır bu eylemden epey uzaklaştırdım kendimi, sevgilim dışında neredeyse kimseyle iki kelime etmez oldum. bunun sebeplerinden biri elbette içinde olduğum ruh halimden kaynaklanıyor ve bazı şeylere artık eskisi kadar tahammül edemiyorum. hatta sözlük üzerinden sohbet ettiğim bir kaç yazarla dahi sohbet etme eylemini sonlandırdım.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet, Görüntülü Sohbet, Canlı Chat,

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.