Liseli veya Ünivers...

seslisohbet 17 Şubat 2022, Perşembe 0 866

Mardin Artuklu Üniversitesi Kız Bayan Arkadaş Öğren Arıyorum Arkadaş Olacak. Kayseri Üniversitesi, Üniversiteli Kızlar, Bayan Arkadaş,  Mersin Üniversitesi Kız Arkadaş Arıyorum, Üniversiteli Kızlar Bayanlar Öğrenciler. Ege Üniversitesi İzmir Kızları Bayan Arkadaş, Öğrenci Arkadaşlık Sevgili Flört. Gümüşhane Üniversitesi, Ankara Hacettepe Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Okuyan Kızlarla Arkadaşlık. Yüzüncü yıl Üniversitesi, Öğretmen Arkadaş Arıyorum, Hemşire Arkadaş Arıyorum, Üniversiteli Kız Arkadaş Arıyorum, Erkek Partner Arkadaş Arıyorum, Flört Yapacak Kız.

LİSELİ YADA ÜNİVERSİTELİ KIZ ARKADAŞ ARIYORUM! ÖĞRETMEN HEMŞİRE 
Liseli veya üniversiteli kız arkadaş arıyorum. Merhaba ben 38 yaşında elit bir erkeğim eğitim ve kültürüne inanana ve kendimi elit olarak böyle sınıflandırmaları sevmiyorum ama ifade edebilen biriyim liseli veya üniversiteli kız arkadaş arıyorum. Tabii ki öğretmen hemşire bayan arkadaş da olabilir. Kendisini bilen yaşamına hakim konuşmasını özenle seçen sorumluluk sahibi insanı duygulara değer veren bayan arkadaşların ilanıma yazmasını istiyorum. Bence burada herkes bir şans hakkeder tanı il etap da olumlu bir şeyler hissedilebiliyorsa. Yani sıradan ilanı görmüş ”numaramı bırakayım da belki bir şey çıkar” düşüncesiyle gelenleri kastetmiyorum. Umarım düşüncelerime hayallerime laik bir bayan arkadaş bulurum. Hemşire, Öğretmen, Bayan Doktor, Üniversiteli Kızlar, Kamu görevlisi kadınlar.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.