Kocamın Penisi Küçü...

görüntülüchat 6 Temmuz 2022, Çarşamba 0 651

Kocam Beni Oyaladı Penisi Görünce Şok Oldum? Sosyal paylaşım sitesi Reddit, 27 yaşındaki bir kadının evlendikten sonra yaşadığı şoku konuşuyor… Bir yılı aşkın bir süredir erkek arkadaşıyla birlikte olan kadın, “Sevgilim evlenmeden sevişmek istemedi, fakat balayına gidince hayatımın şokunu yaşadım” derken, resmen aldatıldığını söyleyerek yeni bir tartışma başlattı.

PENİSİ KÜÇÜK DİYE KOCASINI SOSYAL MEDYAYA ŞİKAYET ETTİ

 

Sosyal medya, balayında hayatının şokunu yaşayan kadını konuşuyor… Sosyal paylaşım sitesi Reddit’te paylaşım yapan 27 yaşındaki bir kadın yeni evlendiği kocasının kendisini kandırdığını söyleyerek dert yandı. Genç kadının hikayesi kısa sürede paylaşım rekoru kırarak yeni bir tartışmayı da beraberinde getirdi. 

İsmini açıklamayan kadın, eşiyle bir yılı aşkın bir süredir birlikte olduğunu söylerken bu zaman içerisinde hiç cinsel ilişki yaşamadıklarını söyledi. Özellikle ismini açıklamadığı eşinin, “Ben biraz eski kafalıyım. Evlenmeden önce sevişmek istemiyorum, biraz beklemek isterim” dediğini dile getiren kadın, “Kocam inançlı biri de değil. Dolayısıyla bunu duyduğuma çok şaşırmıştım ama üzerinde de pek durmamıştım” diyor.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

 

 

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.