Gördüğünüz Anda Evl...

ESohbetim Mobil Chat 2 Ağustos 2022, Salı 0 475

Gördüğünüz anda evlenme isteği uyandıran ünlü maşallahlık ünlüler çiftler. İnadına evlilik kurumuna bizleri sürükleyecek, tüm tabuları yıkan, birbirlerine çok yakışan evli çiftleri sizler için bir araya getirdik. Sizce de evlilik aşkı öldürür mü? Öldürüyorsa bu çiftlerin sırrını çok merak ettik! 🤗

1. Hazal Kaya& Ali Atay

1. Hazal Kaya& Ali Atay

İtirazım Var filminde Serkan Keskin ile arkadaş olan Hazal Kaya, bu arkadaşlık sayesinde hayatının aşkını buldu! Ali Atay‘la tanıştıktan sonra 2019 yılında dünyaevine girdi. Aşkları her hallerinden belli olan çiftin, Fikret Ali adında hık demiş Ali Atay’ın burnundan düşmüş bir oğulları oldu. 

2. Burak Özçivit& Fahriye Evcen

2. Burak Özçivit& Fahriye Evcen

2013 yılında Çalıkuşu dizisinde tanışan çift, 2017 yılında nikah masasına oturdu. Sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflarla birbirlerine çok yakıştıklarını kanıtlayan çiftin, 2019 yılında ise oğulları dünyaya geldi. Karan Özçivit, şimdiden babasının pabucunu dama atacağa benziyor! 

3. Bergüzar Korel& Halit Ergenç

3. Bergüzar Korel& Halit Ergenç

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti 2009 yılında dünya evine girdi. Çift olarak sergiledikleri duruş ile Türk halkından daima destek gördüler. Sık sık birlikte reklam filmlerinde oynayan çifti siz nasıl buluyorsunuz? 

4. Ceyda Kasabalı& Fırat Albayram

4. Ceyda Kasabalı& Fırat Albayram

Oyuncu çift YouTube kanallarındaki komik ve bir o kadar sempatik videolarıyla son zamanların en çok konuşulan Türk çiftlerinden! Ceyda ve Fırat çifti 2016 yılında dünyaevine girmişti. 

5. Hailey Baldwin& Justin Bieber

5. Hailey Baldwin& Justin Bieber

Birbirlerine çok yakışan Bieber çifti, sosyal medya paylaşımlarıyla sürekli aşklarını haykırıyor! Çift 2018 yılında sessiz sedasız bir nikah kıymıştı. Ertesi yıl ise ailelerinin ve sevdiklerinin olduğu gösterişli bir nikahla evliliklerini taçlandırdılar. 

6. Neslihan Atagül& Kadir Doğulu

6. Neslihan Atagül& Kadir Doğulu

Bir set aşkı daha! Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, 2013 yılında Fatih Harbiye dizi setinde tanışıp, aşklarını 2016 yılında nikah masasına oturarak taçlandırdı. 

7. Arzum Onan& Mehmet Aslantuğ

7. Arzum Onan& Mehmet Aslantuğ

Sevgiyi, saygıyı ve bir ilişkinin belki de yaşanabilecek en güzel yanını bizlere gösteren Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çifti, bir telefon görüşmesinden sonra tanışıyor. Tanışmalarından iki gün sonra Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan’a evlilik teklif ediyor. sonrasındaysa bizlere bu maşallahlık ilişkiyi konuşmak düşüyor. 

8. Gupse Özay& Barış Arduç

8. Gupse Özay& Barış Arduç

Deliha filminin setinde başlayan bu aşkı, 2020 yılında  nikah masasına oturarak taçlandıran çift, ilişkilerini gözlerden ırak yaşamayı tercih ediyor. Deliha rolündeyken kendisinden nasıl etkilendiğini soran Özay, eşi Barış Arduç‘tan ‘Midyenin içindeki inciyi gördüm’ cevabını alıyor. Bu klas cümlenin hakkını aşklarıyla gözler önüne sermiyorlar da ne yapıyorlar! 🥰😍 

9. Pelin Akil& Anıl Altan

9. Pelin Akil& Anıl Altan

Samimi ve sempatik halleriyle büyük bir kitle tarafında çok sevilen Pelin Akil ve Anıl Altan çifti, 2016 yılında evlendi. Bir dönem birlikte yaşayan çiftin evlilik kararı için Pelin Akil: ‘Evleneceğin kişiyi hissediyorsun.’ sözleriyle açıklamıştı. Çift, son zamanlarda ikiz bebekleriyle verdikleri pozlarla, evlilik kurumuna fazlasıyla teşvik ediyor! 

10. Başak Dizer Tatlıtuğ& Kıvanç Tatlıtuğ

10. Başak Dizer Tatlıtuğ& Kıvanç Tatlıtuğ

Aşk-ı Memnu dizi setinde tanışan çift, önce arkadaş sonra eş oldu! Kıskananları çatlatacak cinsten bir aşk yaşayan ikili, 2016 yılında dünyaevine girmişti. 

11. Victoria Beckham& David Beckham

11. Victoria Beckham& David Beckham

Oğulları Brooklyn’in dünyaya gelmesinin ardından nikah masasına oturan Beckham çifti, hayranlık uyandıran çiftlerin başında yer alıyor. Karizmatik ikili 1999 yılında dünya evine girdi. Çiftin şu an tam dört nur topu çocuğu bulunuyor. 

12. Blake Lively& Ryan Reynolds

12. Blake Lively& Ryan Reynolds

Gossip Girl dizisinde Serena karakterini canlandıran Blake Lively, 2012 yılında ünlü aktör Ryan Reynolds nikah masasına oturmuştu. Sosyal medyadaki espirili paylaşımlarla eğlenceli bir ilişki yaşadıkları aşıkar olan çiftin ilişkisi, evlilik kurumuna bakış açınızı değiştirecek cinsten! 

13. Sinem Kobal& Kenan İmirzalıoğlu

13. Sinem Kobal& Kenan İmirzalıoğlu

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti 2016 yılında dünyaevine girmişti. Sessiz ve sakin yaşadıkları ilişkiyi İmirzalıoğlu: ‘Eşini bulduğun zaman evlilik güzel bir şeymiş…’ sözleriyle aktararak, gözlerimizden kalpler çıkartmıştı! 😍

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.