Galeri Sahibinden A...

ücretsiz sohbet odaları 27 Mayıs 2022, Cuma 0 1220

Galeri sahibinden genç kızlara iğrenç teklif. Diş bakım ürünleri satan üniversite öğrencilerine ahlaksız teklifte bulundukları iddia edilen. Diş bakım ürünleri satan üniversite öğrencilerine ahlaksız teklifte bulunduğu iddia edilen ve hakkında suç duyurusunda bulunulan galeri sahibi kayıplara karıştı.

GALERİ SAHİBİNDEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE AHLAKSIZ TEKLİF

 

Galeri sahibinden üniversiteli kızlara iğrenç teklif

Diş bakım ürünleri satan üniversite öğrencilerine ahlaksız teklifte bulunduğu iddia edilen ve hakkında suç duyurusunda bulunulan galeri sahibi kayıplara karıştı.

Galeri sahibinden üniversiteli kızlara iğrenç teklif

Aydın’ın Nazilli ilçesinde, diş fırçası ve diş macunu tanıtımı yapan üniversite öğrencisi iki kız, satış için iş yerine gittiği traktör galerisi sahibi C.S. hakkında, kendilerine para karşılığında cinsel ilişki teklifinde bulunduğu gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

PARA KARŞILIĞINDA İLİŞKİ TEKLİFİ

Galericiler Sitesi’nde, traktör ticaretiyle uğraşan C.S.’nin iş yerine, diş fırçası ve diş macunu tanıtımı ve satışı yapmak için üniversite öğrencisi 2 kız geldi. İddiaya göre C.S., kızlara para karşılığında cinsel ilişki teklif etti. İş yerinden çıkan kızlar, karakola gidip C.S. hakkında şikayetçi oldu. İhbar üzerine iş yerine gelen polisleri gören C.S., otomobille kaçtı.

Polis, C.S.’yi yakalamak için çalışma başlattı. DHA. Telefonda görüntülü sohbet, esohbetim kameralı sohbet, okeyazram okey, mobilgeveze.com ile telefonda sesli sohbet.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

 

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.