Edirne’de Güm...

mobil chat sitesi 8 Temmuz 2023, Cumartesi 0 512

Edirne’de Gümrük memuru ve yabancı uyruklu kadının diyalog sohbeti kask kamerasında, kamera olan sohbeti saniye saniye kaydetti. Edirne‘de görevli bir gümrük memuru hakkında, Türkiye’ye motosikletle giriş yapan yabancı uyruklu kadınla girdiği diyalog nedeniyle soruşturma başlatıldı.

Yunanistan’dan Türkiye’ye giriş yapan yabancı uyruklu kadın motosikletli, İpsala Sınır Kapısı’nda pasaport kontrolü sırasında gümrük memuru ile arasında geçen ve kask kamerasıyla kaydettiği İngilizce diyaloğun görüntüsünü sosyal medyadan paylaştı.

Edirne’de Gümrük memuru ile Yabancı uyruklu kadın arasındaki diyalog kask kamerası ile kaydedildi son dakika haberleri. Edirne’de görevli bir gümrük memuru hakkında, Türkiye’ye motosikletle giriş yapan yabancı uyruklu kadınla girdiği diyalog nedeniyle soruşturma başlatıldı. İpsala Sınır Kapısı’nda yaşanan olayın görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı ve İpsala Kaymakamlığı tarafından soruşturma başlatıldı. Söz konusu personel pasif göreve çekildi.

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.