Doktorlardan Sonra ...

sesli esohbetim 14 Şubat 2022, Pazartesi 0 505

Sağlık çalışanlarının karşı karşıya kaldığı zorlu çalışma koşulları emeklerinin karşılığını alamayan hemşireleri yurtdışına göçe zorluyor. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ile bir araya gelen Türk Hemşireler Derneği Eskişehir şubesi yönetimi, hemşirelerin yaşadığı sıkıntıları anlatırken. Aşılamadan, covid servisi, yoğun bakım merkezlerine kadar her birimiz gerekirse ailelerimizi evde bırakarak büyük zorluklar altında çalıştık. Çalışmaya devam ediyoruz. Ancak hak ettiğimiz emeğin karşılığını alamamak hepimizi kahrediyor. İstemesek de diğer meslekler de olduğu gibi artık hemşireler de yurtdışı göçü için plan yapıyor. Arkadaşlarımız dil kurslarına gidiyor” dedi. Çakırözer, CHP olarak tüm sağlık emekçilerinin haklarını alana kadar mücadelelerini sürdüreceklerini söyledi.

Bütün sağlık çalışanlarının maruz kaldığı sağlıkta şiddet konularının bir an önce çözüme kavuşturulmalı. Sağlıkta şiddetin önlenmesi ve sağlık çalışanlarının can güvenliğinin sağlanması adına daha ağır yaptırımlar gündeme getirilmeli. Uzman hemşirelerin alanında branşlaşarak halkı, toplumu bilinçlendirici görevlerde de yer alması sağlanmalı. Eskişehir Hemşireler Derneği Eskişehir şubesi açıklaması.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.