Bismil Kiralık Dair...

ESohbetim Mobil Chat 17 Ağustos 2023, Perşembe 0 416

Bismil Kiralık Daire Dolandırıcıları, Bismil’de Ev Daire Kiralamak İsteyenler Dolandırıcılara Karşı Dikkatli Olun. İstanbul Sultangazi’de son aylarda ‘sahte kiralık daire’ ilanları ile birçok kişi dolandırıldı. Mağdur olanların bir kısmı savcılığa giderek suç duyurusunda bulunurken, gayrimenkul danışmanları ‘Kapora dolandırıcılığı’na karşı vatandaşları uyardı.

BİSMİL KİRALIK DAİRE DOLANDIRICILARI

Bismil Kiralık ve Satılık Daire Ev Dolandırıcıları

Kiralarının artışı ile dolandırıcılar da ev kiralamak isteyenleri gözüne kestirdi. İlan sitelerine, piyasaya göre düşük fiyatlarla sahte ilanlar ekleyen dolandırıcılar, ilanlarda başka evlere ait fotoğraf ve bilgileri kullanıyor. Sultangazi’de istediği lokasyonda bütçelerine uygun kiralık daire arayan vatandaşlar, ilan sitelerinde yayınlanan sahte kiralık daire ilanlarına aldanıp, ilandaki numarayı arayarak ya da mesaj atarak, evle ilgili bilgi alıyor. Dolandırıcı, kendisini askeri personel olarak tanıtıp, İstanbul dışında olduğunu, tayini çıktığı için evde oturamadığını, başka alıcıların da daireyle ilgilendiğini söyleyerek, bir miktar kapora karşılığında ilanı yayından kaldırabileceğini söylüyor. Kaporayı alan dolandırıcı, ilanı yayından kaldırıp, sırra kadem basıyor. Sultangazi’de bu yöntemle çok sayıda kişinin dolandırıldığı, bazı mağdurların ise savcılığa giderek suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi. Sultangazi’deki gayrimenkul danışmanları, ‘Kapora dolandırıcılığı’ olarak bilinen dolandırıcılık yönteminin son aylarda arttığını, vatandaşların daire kiralarken görmedikleri bir daireye kapora vermemeleri gerektiğini söyledi.

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.