ABD Başkanı Biden&#...

görüntülüchat 12 Haziran 2022, Pazar 0 531

Biden’a seks kaseti şoku. ABD Başkanı Joe Biden’ın başı, oğlu Hunter Biden’ın bir hayat kadınıyla birlikte olduğu skandal videonun sızdırılması nedeniyle dertte. Hunter Biden’ın, bir hayat kadınıyla birlikte, elinde silahla ve odada uyuşturucu kullanırken görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerin 2018 yılına ait olduğu öğrenildi.

ABD BAŞKANI JOE BİDEN’IN OĞLU HUNTER BİDEN’İN SEKS KASETİ GÖRÜNTÜLERİ

ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’ın medyaya yansıyan görüntüleri skandala neden oldu. Hunter Biden, 2018 yılı ekim ayında kendi çektiği videoda, bir hayat kadınıyla birlikte elinde silahla ve odada uyuşturucuyla bulunurken görülüyor.

52 yaşındaki Hunter Biden’ın görüntülerinin bir otel odasında çekildiği belirtildi. Videoda Biden’ın elindeki tabancanın kayıt dışı olduğu iddia edildi. Görüntülerinin bir bölümünde oğul Biden’ın, elindeki silahı kameraya doğrulttuğu dikkat çekti.

Oğul Biden aynı dönemde ruhsatsız silahını bir markette çöp kutusuna atmasıyla gündeme gelmişti. Ayrıca hakkında vergi soruşturması da açılmıştı.

Bu son skandal, son dönemde artan silahlı saldırılar nedeniyle Başkan Biden’ın Kongre’den bireysel silahlanmaya karşı kısıtlamalar getirilmesini talep ettiği bir dönemde patladı.

Muhalefetten “Kısıtlamalar artsa oğlu hapse girerdi” yorumları yapılırken Başkan Biden görüntülere ilişkin sessizliğini koruyor.

Hunter Biden’ın, ağabeyi kanserden öldükten sonra eşiyle ilişkin yaşadığı da ortaya çıkmış ve büyük ses getirmişti.

 

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.