Ünlülerle Sohbet İs...

mobil chat sitesi 4 Nisan 2022, Pazartesi 0 800

Ünlülerle sohbet, çok ünlülerle chat, ünlüler muhabbet. Yüzlerce yıl önce yaşamış ve efsane olmuş, Danimarka’nın Dede Korkut’u Hans Christian Andersen insanlara masallar anlatmaya devam etmeye başladı. Bilgisayar yardımıyla sanal olarak yaratılan Andersen, kasabası Odense’de bugünün çocuklarını eğlendiriyor. Sanal Andersen’in doğal ve etkileşimli iletişim yeteneği eğitim ve oyun endüstrilerinin de ilgisini çekmiş durumda. ünlülerle sohbet, ünlülerle chat, Twitter ünlülerle sohbet, İnstagram sohbet.

Hans Christian Andersen müzesine gidenler bu büyük masalcıyı görebiliyor ve duyabiliyor. Her ne kadar sanal olsa da Andersen ziyaretçilerle sadece 15 dakika ilgilenebiliyor. Bu sürede kendisinden bahsediyor ve peri masallarını anlatıyor.

Sanal Andersen, canlandırılmış karakterlerle diyalog kurulmasını sağlayan yazılımlar geliştiren NICE isminde proje sonucu ortaya çıkmış. Proje ortakları Odense ve Stockholm’daki müzeler için iki tane canlandırılmış karakter yaratmışlar. Ziyaretçiler Andersen’le konuşarak veya vücut ifadeleriyle iletişim kurabilirken Cloddy Hans isimli bir karakterle dil aracılığıyla oyun oynayabiliyorlar. Ne diyelim, darısı bizim başımıza. Nasrettin Hoca eşeğinin üzerinde bize fıkralar anlatsa veya İsmail Dümbüllü şu kavuk meselesini çözse hiç fena olmazdı hani. Sohbet, ünlülerle sohbet, kameralı sohbet ünlüler bayan kadın.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.