Tüm Dünyada Kaç Kiş...

kameralısohbet 9 Mart 2022, Çarşamba 0 752

Kameralı Tüm Sohbet Siteleri Ücretsiz mi? Görüntülü Sohbet Siteleri Güvenlimi. Türkiye ve Avrupa İnternet Üzerinden Kaç Kişi Sohbet Siteleri Arıyor.

Dünya genelinde aktif internet kullanıcı sayısı 4,66 milyara ulaştı. En çok kullanıcıya sahip uygulama ise 2.7 milyar ile Facebook oldu. Bunu 2 milyar kullanıcı ile YouTube ve aynı kullanıcı sayısına sahip mesajlaşma uygulaması Whatsapp izledi.

Dünyada kaç kişi internet kullanıyor?
Sosyal medya uygulamaları arasında Twitter 353 milyon kullanıcı tarafından kullanılıyor.

DÜNYA ÜZERİNDE ve DÜNYADA KAÇ KİŞİ İNTERNET KULLANIYOR, CHAT YAPIYOR.

 

İnternet kullanıcısı artıyor
TEKNOLOJİ
İnternet kullanıcısı artıyor

İnternet ile birlikte gelişen sosyal medya uygulamaları da kullanıcı sayılarını yükseltiyor. Bu uygulamalar içinde en yüksek kullanıcı ağına sahip olarak Facebook öne çıkıyor. Facebook’un kullanıcı sayısı 2.7 milyar oldu. Bunu 2 milyar kullanıcı ile YouTube ve aynı kullanıcı sayısına sahip mesajlaşma uygulaması Whatsapp izledi.

 

Düzenli internet kullanıcısı arttı
EKONOMİ
Düzenli internet kullanıcısı arttı

Bu uygulamaları 1,16 milyar kullanıcı sayısı ile Instagram takip ediyor. Kullanıcı sayısını hızla artıran TikTok ise 800 milyon kullanıcıya erişti. Bu uygulamalar arasında Twitter ise 353 milyon kullanıcı tarafından kullanılıyor.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.