Sürekli Seks Yapmak...

esohbetim 23 Mayıs 2022, Pazartesi 0 444

Sürekli seks yapmak istiyorum, ve sürekli sex yapmak istiyorum. 12 yıllık evliyim buna rağmen çok sık mastürbasyon yapıyorum. Sürekli seks aklımda ve bunun sonucunda sık sık mastürbasyon yapıyorum. Bazen günde iki kez. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim? K.M.

 

Cevap: Cinsel istek kişiye özel sıklıkta yaşanan bir ihtiyaçtır. Bazen libidonun fazla olduğu durumlarla karşılaşmaktayız. Bununla birlikte sadece fizyolojik değil psikolojik tatminin de daha düzenli ve uyumlu bir cinsel yaşantı getirdiği bilinmektedir. Eşinizin sizin bu cinsel ihtiyacınıza nasıl cevap verdiği ve sizin bu psikolojik doyumu nasıl ve ne durumda yaşadığınız gözden geçirildiği taktirde sanırım bir tedavi yöntemi bulunacaktır. Ayrıca gün içinde hayatı nasıl yaşadığınızı da sorgulamanızı isterim. Daha yaratıcı ve aktif�doyurucu bir düzen sizin cinsel yaşantınızı da düzenleyecektir. Farklı ilgi alanlarına yönelmek sportif aktivitelerde bulunmak çoğu zaman işe yarayabilir.

 

YARDIM EDİN

 

Soru: İyi günler. Bir problemim var, erken boşalma bu sekilde eşimi tatmin edemediğimi düşünüyorum ve bir defadan fazla yapamıyorum. Ne yapabilirim?

Tesekkürler – Serdar

 

Cevap : Öncelikle üroloji uzmanından yardım alarak herhangi bir şekilde fizyolojik bir rahatsızlığınız olup olmadığı konusunu halletmeniz eğer bir sorun tespit edilmese psilolojik yardım almanızı önerebilirim. Erken boşalma teşhisi konulan hastaların cinsel terapiden yarar gördükleri bilinmektedir. Psikolojik yardım sizin kontrol mekanizmanızın yeterli düzeyde gelişmesini ve eşinizle daha kaliteli bir birliktelik yaşamanızı sağlıyacaktır.

 

TATMİN OLAMIYORUM

 

Soru: Ben bir yıllık evli bir bayanım. Eşimle cinsel ilişkiye girdiğimizde tatmin olamıyorum Eşimde problem yok. Bu durumum beni�zor durumda bırakıyor. Evlenmeden önce mastürbasyon yapıyordum. Sorunum nedir ? Teşekkür ederim. K.Y.

 

Cevap : Mastürbasyon yaptığınızda organzm yaşayabiliyormuydunuz bilmiyorum ancak yaşadığınızı varsayarak cevaplamaya çalışacağım. Cinsellik eşler arasında sadece fizyolojik boyutuyla değerlendirilmemesi gerekir. Aynı zamanda sosyal ve psikolojik boyutu özellikle kadın için daha önemli olmaktadır. Cinsel ilişki sırasında kendinizi partnerinizin karşısında nasıl hissettiğiniz, sizi organzm olmaktan alı koyan psikolojik etkileri konusunda uzmanın aydınlatmasına ihtiyacınız olacaktır. Evlilik ilişkisinde iletişim biçiminiz ve ilişkide sizi rahatsız eden davranış ve tutumların ne olduğu konusunun gözden geçirilmesi ve sonrasında eşinizinde katılacağı cinsel terapi seansları ile tedavinizin düzenlenmesi gerekecektir.

 

KONTROL EDEMİYORUM

 

Soru: Bekar 25 yaşında masterı devam ederken çalışan, maddi gücü yeterli olan bir

gencim. Sevgilim var ve aktif olarak 1 senedir düzensiz bir cinsel hayatımız

var…Benim sorum erken boşalma değil, boşalma süresini kontrol edememem. Erken�boşalma sorununu araştırdım böyle bi sorun yok, hatta saatlerce sevişmenin ardından boşalma da sözkonusu olmuyo,ama aktif olarak cinsel birliktelikte boşalma erken gerçekleşiyor gerçi bu süre hakkında

normal olduğu söylenebilir mi bilemiyorum….Aynı sorun oral seks içinde

geçerli..Ben düzensiz bir seks hayatına bağlıyorum ama hakaten anatomik yada tıbbi bir sorun varsada öğrenmek ve tedavi etmek isterim…

Bilgilendirmenizi bekliyorum

saygılarımla.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.