Siberalem.com Sohbe...

esohbetim 19 Nisan 2023, Çarşamba 0 1896

Siberalem.com sitesi, 14 yılda yüzbinlerce çifti buluşturan Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki sitesi Siberalem.com, ilginç bir meslek dalı yarattı. Siberalem üyelerinin profillerini kontrol etmekle görevli editör ekibi, internette aşk ve eğlence arayan kullanıcıların keyfini kaçıracak her türlü içeriği temizleyen, çiftlerin Siberalem’in güvenilir platformunda diledikleri gibi sohbet etmesini sağlayan birer “İlişki Avcısı” olarak çalışıyorlar.

SİBERALEM.COM ARKADAŞLIK VE EVLİLİK

Türkiye’de internetten aşk arayanların sayısı hızla artarken Türkiye’nin en güvenilir ilişki sitesi Siberalem’in belkemiğini, İlişki Avcısı editörlerden oluşan Operasyon Merkezi oluşturuyor. Siberalem’in İlişki Avcıları, profillerin en doğru şekilde yansıtılması ve üyeleri rahatsız edebilecek hiçbir unsurun sistemde bulunmaması için çok titiz çalışıyorlar. Bir nevi modern çöpçatan olarak görülebilecek İlişki Avcıları, Siberalem’e üye olan herkesin en kısa zamanda kendilerine en uygun kişiye ulaşabilmesinin yolunu açıyorlar.

Kullanıcıların rahatını ve güvenliğini amaç edinen İlişki Avcıları, Siberalem’de suç unsuru oluşturan her türlü durumda, ilgili yazışmaları hızla inceliyor ve profilleri iptal ediyor. Ayrıca bu duruma maruz kalan kullanıcılara yasal süreci başlatmak için ne yapabileceklerine dair bilgi veriyorlar. Bunu yaparken kullanıcıların özel hayatına saygıyı merkeze alıyorlar ve şikâyetler dışında sohbetleri görüntüleme yetkileri bulunmuyor.

Esohbetim.com Online Kullanıcılarına Daima Sesli Sohbet ve Sesli Chat hizmeti sunar. Bedava seslisohbet ve seslichat sitesi, Sesli Chat, Sesli Sohbet. Sohbet Siteleri Canlı Chat Sohbet odaları Mobil sohbet İmkanı. Kameralı görüntülü sohbet ve konuşma. Sohbet Siteleri Arkadaşlık sitesi Binlerce Online bayan üye hepsi canlı kameralı. Kameralı Sohbet, Sesli Chat, Mobil Görüntülü Sohbet Sitesi, ESohbetim Kameralı, MobilGeveze Sesli, OkeyAzram Okey, SesliHepkal Sohbet, MobilSosyete.com Sohbet Siteleri. Esohbetim.Net Sohbet Odaları. Son Dakika Haberleri.

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.