Rastgele Karşı Cins...

mobil chat sitesi 8 Ekim 2023, Pazar 0 479

Nudesexe.com Nude chat sohbet odaları, Sadakatsizlik, Alman çiftler için hassas bir konudur ve birçoğu için, derhal ayrılmayı haklı çıkaran büyük bir güven ihlali anlamına gelir. Ama erkekler ve kadınlar hangi koşullar altında sadakatsizliği düşünür? Yeni bir anket biraz ışık tutuyor.

İlişki yine de başarısız olursa, bir oyun kurucu hile yapar

Flört karşılaştırma portalı seitensprung-portale.de pazar araştırma aracına sahiptir Appinio her iki cinsiyetten yaklaşık 1 kişiHer zaman sadık olanlara, sadakatsizliğin olası nedenleri soruldu. Katılımcıların yaşları 18 ile 65 arasında değişiyordu ve ortanca yaş 41 civarındaydı.

Alt satır: %24,9 ile, açık ara en sık belirtilen neden ve çoğu kişi için bir ilişki için tek seçenek zaten başarısız olmanın eşiğinde olan bir ilişkidir. Aldatma nedenleri olarak cinsel rüyalar (%14,8), partnerin onları keşfetmeyeceğinden emin olması (%14) veya hayatın en iyi seksi (%13,3) çok daha az sıklıkla gösterildi.

Çocukluk aşkıyla seks – pek çok insanın kesinlikle sahip olduğu bir fantezi – aynı zamanda, ankete katılanların bir kısmının %12,2 ile partnerini aldatma nedenidir. Aynı şey üçlü (%11,5) veya bir ünlüyle seks (%10,9) için de geçerli. Birçoğu için her ikisi de ulaşılamaz cinsel arzulardır, bu yüzden arzuları o kadar büyük görünür ki, bir ilişki riskini bile kabul ederler.

Yaşlı insanların aldatma olasılığı daha yüksektir

Yaş farkı, çok az insanın eşini aldatmasının nedenlerinden sadece bir tanesidir. Yüzde 8,1 ile, çok daha genç veya daha yaşlı biri olsa on kişiden biri bile hile yapmaz.

Peki ya yaş grupları? Gençler mi yoksa yaşlılar mı daha çok aldatır?

Şaşırtıcı bir şekilde, sonuçlar sadakatin genç yaş gruplarında daha büyük bir rol oynadığını gösteriyor. Örneğin 75,6-18 yaş grubundakilerin %24’sı kesinlikle herhangi bir nedenle hile yapmaz. Üçlü seks veya şimdiye kadarki en iyi seks gibi yaygın rüyalar ve fanteziler bile, bu yaş grubundaki insanların çoğunluğunun bir ilişkiden etkilenmesine yol açmaz.

esohbetim.com, mobil chat, esohbetim.net sesli sohbet, mobilgeveze.com kameralı chat, okeyazram görüntülü sohbet, seslihepkal.

Üst yaş gruplarında durum farklıdır. En sadakatsizler, %45 ile 54-46 yaşları arasındakiler. Onlar için yanlış cinsiyet veya deney yapma arzusu gibi nedenler oldukça ikincil bir rol oynamaktadır. Hile söz konusu olduğunda, öncelikle yasak olanın cazibesiyle ilgilenirler.

25-34 yaş grubunda ise doğrudan cinsel yaşamla ilgili nedenler ön plana çıkıyor. Öte yandan, partnerin aldatmayı bilmemesi, 18-24 yaş hariç tüm yaş gruplarında popüler bir aldatma nedenidir.

Erkekler kadınlardan çok daha fazla nedenden dolayı aldatır

Cinsiyet karşılaştırması olmadan bu tür bir anket yok. Peki: Erkeklerde en önemli aldatma nedenleri nelerdir, kadınlarda hangileri?

Temel olarak, erkeklerin aldatmaya çok daha hızlı ve daha fazla nedenden yakalandıkları ortaya çıktı. İster cinsel rüyaların gerçekleşmesi, ister hayatın en iyi seksi, üçlü seks, gençliğinizin veya eşinizin aşkıyla seks olsun, sadakatsizlik hakkında hiçbir şey bilmemeniz garanti edilir, tüm bu nedenlerle, erkeklerin yaklaşık iki katı kadar vardır. açıklanabilecek sadakatsizliğin mümkün olduğu kadınlar.

Aradaki yaş farkı daha da artıyor. Üç kat daha fazla erkek partnerini çok daha genç veya daha yaşlı biriyle aldatırdı. Anket, cinsiyetlerin üzerinde hemfikir olduğu, aldatmanın tek bir nedenini ortaya çıkardı: yani, ilişkinin zaten bitmek üzere olduğu zaman.

Berlinliler en sadakatsizler

Araştırmada kopya çekme nedenlerinde bölgesel farklılıklar da kaydedildi. Burada %69 ile Brandenburgluların en sadık, %34,6 ile Berlinlilerin en sadakatsiz olduğu tespit edilebilir.

Cinsel rüyaların gerçekleşmesi, özellikle Berlin, Saksonya-Anhalt ve Hesse’de, özellikle Hesse’de çocukluk aşkıyla seks aldatma sebebidir. Özellikle Berlin ve Hesse’deki insanlar da bir ünlüyle seks fantezisi kurarken, üçlü seks Berlinliler ve Hamburgerler arasında en çok partneri aldatma isteğini artırıyor.

Saksonya-Anhalt’ta genç veya yaşlı biriyle seks yapmak, aldatmanın popüler bir nedenidir.

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.