Muğla Milas Akbelen...

Tüm Sohbet Siteleri 29 Temmuz 2023, Cumartesi 0 270

Muğla’nın Ak Belen İlçesi’nde Orman Kıyımına Karşı Direniş Devam Ediyor Son Dakika Haberleri. Akbelen Köylüleri Direnişten Vazgeçmeyeceklerini Söylüyorlar. Son dakika gelişmesi… Muğla’nın Milas ilçesinde termik santral alanının genişletilmesi için Akbelen Ormanı’nda ağaçların kesildiği bölgede direniş devam ediyor. Yurttaşlara TOMA’larla ve biber gazıyla müdahale edilirken 20 yaşam savunucusu gözaltına alındı.

Muğla Milas’taki Akbelen Ormanı’nın kesimine bugün devam edildi. Milas-Ören yolun üzerinde Limak Holding ve İÇTAŞ’ın ortak projesi olan YK Enerji’nin çalışanlarını taşıyan aracın önü yaşam savunucuları tarafından kesildi.

20 YURTTAŞ GÖZALTINA ALINDI

Oturma eylemi yapan yurttaşlara polis ağır müdahalede bulundu. Aralarında Deniz Gümüşel, Şengül Yüksel, Songül Fular Erdem, Nilay Ormanlı Balpınar, Harun Cici, Deniz Mensa Ergenç, İlayda Kekeç Ilgaz, Pelin Nacin, Levent Büyük, Kemal Özberksoy, Alper Turaç, Esra Balbar, Kerem Gündoğdu, Orhun Sercinoğlu, Ahmet Atay, İsmail Hakkı Atal, Aslıhan Karaman, Leyla Bilgen’in bulunduğu yaklaşık 20 yaşam savunucusu gözaltına alındı. Biber gazının yanı sıra iki toma yurttaşlara müdahale etti.

NÖBET ALANINA GİRİŞLER AÇILDI

Öte yandan nöbet alanına girişleri kapatan polis ekipleri alana girişleri kontrollü şekilde açmaya başladı.

SON GÖRÜNTÜLER KORKUTUCU

Bölgeden gelen son görüntülerde ormanın büyük oranda yok edildiği görüldü.

4 DİRENİŞÇİYE DAHA GÖZALTI

Deştin Çevre Platformu’ndan ve aynı zamanda bölgedeki komiteden olan Haluk Özsoy’u gözaltına almak için polis ve jandarma müdahale etti. Gerekçe olarak hakkında arama kararı olduğu söylendi. Bunun üzerine bölgede yaşanan arbede sonucunda Özsoy ve beraberindeki Ulaş Tanyeli, Pelin Bolgül ve Yüksel Karakaya da gözaltına alındığı aktarıldı.

Esohbetim.com Online Kullanıcılarına Daima Sesli Sohbet ve Sesli Chat hizmeti sunar. Bedava seslisohbet ve seslichat sitesi, Sesli Chat, Sesli Sohbet. Sohbet Siteleri Canlı Chat Sohbet odaları Mobil sohbet İmkanı. Kameralı görüntülü sohbet ve konuşma. Sohbet Siteleri Arkadaşlık sitesi Binlerce Online bayan üye hepsi canlı kameralı. Kameralı Sohbet, Sesli Chat, Mobil Görüntülü Sohbet Sitesi, ESohbetim Kameralı, MobilGeveze Sesli, OkeyAzram Okey, SesliHepkal Sohbet, MobilSosyete.com Sohbet Siteleri. Esohbetim.Net Sohbet Odaları. Son Dakika Haberleri.

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.