Kocaeli’de Eş...

kameralısohbet 6 Nisan 2022, Çarşamba 0 660

Kocaeli İzmitte Swinger Eş Değiştirme Partisi Polis Baskını. Son yıllarda yapılan polis baskınlarıyla“Swinger” partileri gündeme gelmişti. Türkçe karşılığı “Eş değiştirme” olan Swinger Kocaeli’de de yaygınlaştırılmaya çalışılıyor. Birçok şehirde para karşılığı yapılan bu eylem için Kocaeli’de özellikle sosyal medya kanalları ile iletişime geçen şahıslar, swinger partileri yapıyor. Sosyal paylaşım ağı twitter ise bu şahısların en çok kullandığı ağ olarak görülüyor.

Özellikle hafta sonları, Kocaeli başlığında onlarca swinger daveti yapan hesabın olduğu gözlemleniyor. İnternet üzerinden fuhuş reklamının yanı sıra eş değiştirme tekliflerinin sayısı da hızla artıyor. Bu durum için ise bir önlem alınamıyor.

Swinger nedir?

“Eşleri değişenler” manasında daha çok çiftler için kullanılan sıfattır. bu olaya katılan tekil şahıslara da denir. genelde 2 çift arasında olduğu gibi daha fazla çift de katılabilir. sadece kendi aralarında sevişip diğerlerini seyredenlere soft, kendi eşleriyle başlayıp eş değişenlere de swap denir.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.