Kadınlar ve Erkekle...

görüntülüchat 7 Mayıs 2022, Cumartesi 0 451

Kadınları ve Erkeklerin Seks Fantezileri. Seks fantezileri birçok çift arasında soruna, karışıklığa neden olabilir. Kadınlar ve erkeklerin farklı fantezileri ve beklentileri olabilir. Kadınlar seks fantezileri hakkında konuştukları zaman bir fotoğraf ya da aşk yaparken hayal ettikleri senaryoyu uygulamak isterler. Bu fanteziler çok eskilerden kalma olabilir. Haremde bir prenses, bir lordun sevgilisi olmak gibi fanteziler kurarlar. Kadınların çoğu birisinin kendisiyle zorla birlikte olduğunu ya da gerçek yaşamda aşık oldukları adamın onunla birlikte olmak için peşinden koştuğunu hayal ederler

KADINLARI VE ERKEKLERİN SEKS FANTEZİLERİ, ÇİFTLER EVLİ ÇİFTLER

 

Gerçekçi fanteziler kurulmalı
Kadınların duygularını tatmin etmek için gerçek fanteziler kurmalarının zamanı geldi. Çocukluk dönemlerinden kalma zorla birlikte olma fantezisi yerine, daha çok zevk alacakları ve rahatlayacakları fanteziler kurmaları daha doğru olur. Çoğu kadının fantezilerini kendilerine sakladıkları da bir gerçek. En vahşi seks fantezilerini partnerlerini incitecekleri, üzecekleri gerekçesiyle zamanla bastırırlar ve partnerleriyle durağan bir ilişki yaşarlar.

Kadınların fantezilerini öğrenin..
Kadınların gizli seks fantezilerini ortaya çıkartmak istiyorsanız, seksten zevk almalarını ve suçluluk hissetmemelerini sağlayın. Hepsinden ötesi tüm bunların sadece fantezi olduğunu gösterin. Kadınların fantezilerini anlatmaları erkeklerin fantezi yaklaşımları farklı olduğu için kargaşaya neden olabilir. Bu nedenle kadınların önce partnerinin seks fantezilerini öğrenmeleri daha iyi sonuçlar verir. Emin olun erkek arkadaşınız fantezilerinin gerçekleşmesinden çok mutlu olacak.

Erkekler hangi fantezileri kuruyor?
Erkekler egzotik hayallerden çok seksüel tekniklerden hoşlanır. Özellikle partneri de istekli olursa erkekler için bulunmaz fırsattır. Yani çoğu erkek en büyük fantezisinin oral seks, köle olmak ve birden fazla kadınla aşk yapmak olduğunu söyleyebilir. Burada dikkat etmeniz gereken şey şu; herşey fantezilerinizdeki gibi olmayabilir, gerçek insanların duyguları fantezinizdekinden çok farklı olabilir.

Örneğin çoğu kadın ya da erkek yatakta 3 kişi olmaktan hoşlanmaz. Kölelik fantezisi de ilişkilerinizde ciddi sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle gerçekten sevdiğiniz kişinin huzursuz ve mutsuz olmasını istemiyorsanız ilişkinize uygun fanteziler denemelisiniz.

Gerçekte ilişkilerde zor ve partnerinize uygun olmayan fanteziler denerseniz, mutsuzluk gibi acı sonuçlar doğurabilir veya ölümle bile sonuçlanabilir.

Fantezi kurarken neleri dikkate almalı?
Birini iyice tanıyıncaya kadar, güvenli seks kurallarının dışına çıkmayın. Bunun yanı sıra hiçbir fantezinizin partnerinizi bağlamak, kovalamak, küfür ya da ağzını bantlamak, tıkamak, gözlerini bağlamak gibi şeyler içermemesine dikkat edin.

Eğer partnerinizle uzun yıllar mutlu bir ilişki yaşamak istiyorsanız eğlenceli ve sizi birbirinize yakınlaştıran fantezileri tercih edin. Eğer partneriniz sizi gerçekten seviyorsanız onu zorlayacak, problem yaratacak fanteziler denememelisiniz. Fantezilerinizi yaşamak istediğinizde partnerinizin şaşırmasından endişe etmeyin. esohbetim.com, e sohbetim, canlı esohbetim.

Özel bir seks terapisti ile görüşün ve hayatınızı güzelleştirecek seks teknikleri öğrenin…

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

 

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.