Kadınlar Orgazm Ola...

esohbetim 4 Ağustos 2022, Perşembe 0 577

Kadınlar Orgazm Olana Kadar Yazmaya Devam Edeceğim. Kadınlarda Orgazm Erkeklerde Boşalma ve Mastürbasyon.

Kadınlar Orgazm Olana Kadar Yazacağım!

Kadınlar Orgazm Olana Kadar Yazacağım!

Kadınlar da orgazm olacak ve dünya bambaşka bir yer olacak. Zaten evi, ofisi, dünyayı çekip çeviren kadın biraz daha mutlu olursa, hesap edin iyilik ve güzellikle yoğrulmuş daha neler olacak…

Evet yılmadan yazacağım, konuşacağım. Canım kadınlar, bizim orgazmımız mutlu bir dünyanın bir parçasıdır.

Bizde sevişmeler, istisnalar olmakla birlikte genellikle erkeğin orgazmı ve kadının ‘hani bana hani bana’sıyla sona eriyor ve bu serzeniş de erkeğin horlamalarına takılıp kaynıyor.

Araştırmalar Türkiye’de kadınların aşağı yukarı %20’sinin orgazm olduğunu söylüyor ve tek eşli bir toplumsal yapımız olduğu (en azından kadın açısından böyle olduğunu) göz önünde bulundurursak ülkedeki kadınların %80’i orgazm olamadan yaşıyor ve ölüyor.

Orgazm İyi Birşey mi?

Orgazmın iyi ve gerekli bir şey olduğunu nerden anlıyoruz biliyor musunuz? Erkeklerin onu bize bırakmamasından. Evet kötü bir şey olsaydı, yorucu, bezdirici, yıpratıcı olsaydı tüm haklarıyla bizdeydi, yalan mı? Şaka bir yana, Türkiye’de kadınların orgazm oranı gerçekten can sıkıcı. Birkaç yıl önce 60lı yaşlarında bir danışanım ‘ölmeden orgazm olmak istiyorum kızım’ diye geldiğinde, belki de çoğu insanın gülebileceği bu öyküdeki dram canımı çok sıkmıştı.

Durumu zaten biliyordum ama karşımda kanlı canlı bir insanın, hayatının sonuna yaklaştığını ve çok önemli bir eksiği olduğunu, onu tamamlayıp tatmadan gitmek istemediğini söylemesi, bunu yaparken utançla karışık bir coşku taşıması inanın hiç de komik değildi. Bu defa güldürmedi.

Orgazmı kısaca ve anlaşılır biçimde özetlemek gerekirse; cinsel uyarım ve zevkin çıktığı en yüksek noktadır. Orgazm, nefesi sıklaştırır, kalp atış hızını ve basıncını artırır, göz pupüllerini büyütür, dudakları koyulaştırır, göğüs uçlarını belirginleştirir ve klitorisi de ıslatarak daha sert bir kıvama getirir. Terlemeyi ve artan vücut ısısını da unutmamak lazım elbette.

Erkekler yalnızca kendi penislerinin büyüdüğünü sansalar da kadının vajeni de büyür ve genişler. Ama biz bunun havasını atıp kıraathane sohbetlerine, arkadaş iddialarına taşımayız tabi.

Bazen orgazmdan hemen önce dakikalarca süren bir haz dönemi vardır. Orgazm, vajinada ya da rahimde hissedilebilen istemsiz ve zevk veren kasılmalarla aniden ortaya çıkar. Bazı kadınlarda orgazm, kasılmalar hissedilmeden gerçekleşir. İstemsiz kasılmalar ve spazmlar, bacaklar, karın, kollar ve sırt gibi değişik vücut bölgelerinde görülebilir.

Orgazm, Kişiseldir.

Genel tabiatı belirlenmiş olsa da kişiden kişiye farklılık gösteren tepkimeler doğurur. Orgazm sırasında kadın vajinayı iyice kayganlaştıran bir sıvı salgılar ve orgazmla ilgili kasılmalar da erkeğin spermini vajinadan rahim ağzına doğru daha kolay ve doğru yönlendirir.

Daha anlaşılır açıklamak gerekirse kadının orgazm olduğu birleşmelerde, döllenmenin, gebe kalma olasılığının daha yüksek olduğunu belirten kaynaklar vardır. Aşk çocuğu dediğimiz şey de aslında kadın ve erkeğin orgazm olduğu başarılı birleşmelerin çocuğudur.

Orgazm Çeşitleri

Hepsini anlamış ve uygulamaya başarıyla geçebilmişiz gibi bir de çeşitleri olmasın mı bu orgazmın?

Orgazm vajinal ve klitoral orgazmlar olarak ikiye ayrılır. Klitoris çevresindeki bölgeler çok duyarlıdır. Tek fiziksel fonksiyonu cinsel zevk vermektir.

Birçok kadın klitoral orgazmın en yoğun orgazm olduğuna inanır. Yani vajinal orgazma ulaşmanın daha zor olduğuna inanırlar. Yaşayamadıklarından olsa gerek. Oysa erkekler biraz önemseseler ve kadının hassasiyetlerine yönelik bir muamele benimseseler vajinal orgazm da son derece kolay. Partnerinize de gösterin ki klitorisi bulmak için uğraşırken yıllarını heba etmesin.

Tabi kadın orgazmına giden yolda çalışmaya istekli erkekler var mı bu da önemli tabii…Şimdi canlar size anlatacaklarım var.

Biliyor musunuz uyarılması mümkün olan, klitoris dışında başka noktalar da var. Evet kelimenin tam anlamıyla noktalar hem de. malum noktalar da görsel olarak size sunulacaktır. Uzun uzun incelemenizi öneririm.

Klitoris; Kadın cinselliğinin uzay üssü klitoristir beyler. Keşfe buradan çıkarsanız gezegenler garanti. Yalnızca klitoristen bile vurabilirsiniz kadını. Orgazma o müthiş noktadan ulaşabilir, hem de defalarca. Üstte ve yanlarda iç dudaklarla çevrili olan ve hemen alt kısmında idrar deliği, idrar deliğinin altında ise vajina girişi bulunan bu bölgeyi tespit edebilir ve sonra bir de ihya edebilirseniz değmeyin keyfinize. Kadını çılgın bir orgazma taşıyan erkek olma onurunu size armağan ederiz büyük bir istekle. Gönül isterdi ki yön levhaları koyup girişine de hoş geldin tabelası asabilelim ama emeksiz çabasız olmuyor işte.

U noktası; U noktası uretradan gelir. Uretra denen şey, kulağınızın bir yerinde dursun, yeri gelirse bilmekle havanızı atarsınız, idrar yolunun tıptaki karşılığıdır. Yani U noktası da idrar yolu girişinin iki yanında bulunan duyarlı doku parçalarıdır. Neye duyarlıdır? Size, elinizi, dilinize. Kadınların tamamı U noktasına dokunulunca ölüp bitmez ama bazıları gerçekten etkilenir bundan.

G noktası; Meslektaşım Dr. Grafenberg, önce bulup sonra da adını verdiği G noktasının yerini şöyle tarif eder; vajinanın ön üst duvarında, girişten sonraki yolun 1/3’lük kısmının sonunda yani giriş kısmından yaklaşık 4 cm ilerde, kadının prostat bezine temas etmenin mümkün olduğu yerin adıdır. Tamam bulması o kadar kolay değil, bunu yıllar ispatladı ancak imkansız da değil. Deneme-yanılma, yanıla yanıla ayıp bayılmaya varma; bunlar önerdiğim metotlar.

P noktası; Vajina girişinin sonundaki bölgeden başlayarak anüse gelmeden son bulan bölgeye “perine” adı verilir. Perine bölgesinde bulunan P noktası ise kadınların boşalmalarını kolaylaştırır. Bu özel noktaya doğru bir şekilde yapılacak basınç, kadını hazzın doruğuna taşıyacaktır. Özellikle cinsel birleşme sırasında P noktasının uyarılması psikolojik bir uyarıcı görevi görür. P noktasının uyarılması ve kadının orgazm olmasını sağlamak için en ideal pozisyonlar ise misyoner ve jokey pozisyonları, bu da size küçük bir ipucu olsun.

A noktası; Dünyada ses getiren bir nokta A noktası. Açılımı ise AFE (Anterior Fornix Erotic) bölgesi. Gördüğünüz gibi epey afili. A noktası, mesanenin ve rahim boynunun arasında, vajinanın en dip noktasına doğru, hassasiyeti son derece yüksek bir doku parçasıdır. Bu noktayı uyarmak için, uzun ince ve ucu yukarıya doğru kıvrık bir vibratör alabilirsiniz. Çünkü partnerinizin bu noktaya ulaşması biyolojik olarak pek de mümkün görünmüyor.

Kadın orgazmındaki oranların %20lerden daha da yukarılara sevindirici bir hızla çıkması şu anki dileğim. Çünkü cinsel açıdan doyuma ulaşmış kadın, diğer kadınlardan daha mutlu, huzurlu, cüretkar ve özgüvenli olacaktır. Beyler, mutlu, huzurlu, yeniliğe açık ve özgüvenli bir kadınla birlikte olmanın iyileştirici etkisine hayır diyemezsiniz. Dememelisiniz.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.