Evli Çiftlerle Grup...

esohbetim 19 Mayıs 2022, Perşembe 0 421

Evli çiftlerle grup seks yapan kişiler gözaltına alındı. Karşılıklı dairelerde kalan iki polis ailenin iğrençlikleri meslektaşlarının baskınıyla ortaya çıktı.

 

İzmir’in Aliağa ilçesinde yaklaşık bir yıl önce yapılan bir ihbar üzerine evlerine yapılan baskında fuhuş yaptırdıkları tespit edilen 2 polis memuru hakkında meslekten ihraç edilme kararı çıktı.

EVLİ ÇİFTLERLE GRUP SEKS

Edinilen bilgiye göre Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli 2 polis memuru hakkında aileleri ile birlikte kaldıkları Polis Lojmanları’nda başka evli çiftlerle grup seks yaptıkları ve evlerini fuhuş amaçlı kullandırdıkları yönünde yapılan ihbarı değerlendiren ekipler, lojmana yaptıkları baskında A.D. ve İ.A. isimli polis memurlarını evlerine aldıkları müşterilerle birlikte yakaladı.

Yapılan çalışmada karşılıklı dairelerde eşleri ile birlikte kalan polis memurlarının, başka evli çiftleri evlerine alarak para karşılığı ilişkiye girdikleri, ayrıca fuhuş için yer temin ettikleri tespit edildi .

Olay sonrası açılan soruşturmada ilk olarak İ.A. isimli polis memuru Menemen İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atandı.

Yaklaşık bir yıldır süren soruşturma sonucunda, 2 polisin, “fuhuş yaptırmak, fuhuşa teşvik etmek, fuhuş için yer temin etmek” suçlarını işlediği ve “devlet memuru vakarına yakışmayan tutum ve davranışta bulunmak” gerekçesi ile meslekten ihraç edildikleri öğrenildi. grup sex, evli çift, twitter eşli seks.

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

 

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.