Boşalmanın ve Orgaz...

Yabancı Sohbet Siteleri 7 Temmuz 2022, Perşembe 0 710

Boşalmak ve Orgazm Olmak Farklı Şeyler. Boşalmak ve orgazm olmak aynı şey midir? ‘Hayal ederek de boşalabilirsiniz, porno film izleyerek de… Ancak bu orgazm demek değildir’ diyen Nil Gün’ün ‘Cinsellik ve Orgazm Üstüne’ isimli videosu sosyal medyada gündem oldu. Seks yapmak ve boşalma orgazm olma.

‘Kuraldışı Akademi TV’de Kuraldışı Sohbetler isimli bir program yapan Nil Gün, sevişmeye yeterince önem verip vermediğimizi sorguluyor.

BOŞALMAK VE ORGAZM OLMAK AYNI ŞEY MİDİR?

Nil Gün’ü dinlerken adeta ‘Seks nedir bilmiyormuşuz’ hissi uyanıyor… Boşalmak ve orgazm farkını büyük bir hazla anlatan Nil Gün’ü izlerken ‘Bugüne kadar hiç orgazm olmamışım’ dahi diyebilirsiniz…

Nil Gün’ün ‘Kuraldışı Sohbetler: Cinsellik ve Orgazm Üstüne’ ismiyle yayınlanan YouTube videosunun tamamını buradan izleyebilirsiniz: Seks orgazm boşalma, evli çiftler seks sırasında boşalması orgazm olması.

 

Sesli Mobil Kameralı Sohbet

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.