Bismil Bölgesinde S...

Kameralı Sohbet Odaları 28 Haziran 2023, Çarşamba 0 734

Altıok Mahallesi Kiralık Daire, Bismil Fatih Mahallesi Kiralık Ev Daire Dükkan, Bismil Diyarbakır Bölgesinde Kiralık Ucuz Daireler Sahibinden. Bismil Kiralık Daire Haberleri, Kiralık ve Satılık Ev Fiyatları Neden İkiye Katlandı. Ev Sahipleri 6 Şubat Depremini Bir Fırsat Olarak mı Kullanıyor. Depremden Dolayı Göç Eden Depremzedelere Fahiş Fiyatla Ev Kiralayan Ev Sahipleri Neden Bu Olayı Bir Fırsata Çevirdiler. Geçen Yıl 2 Bin Kiralık Olan Daire Kiraları Şuan 5 Bin 7 Bin Arasında İlanla Veriliyor. Diyarbakır ve Bismil İlçesinde Fahiş Kiralık ve Satılık Daire İlanları.

 

Bismil Bölgesinde Sahibinden Kiralık ve Satılık Daire İlanları. Kiralık Daire Bulamayan Vatandaşlar Devletimizin Bismil İlçemizde Toplu Konut Projesi Yapması Gerektiğini Söylüyor. Çünkü Depremden Dolayı Kiralık Daire Bulmak Çok Zor, Bazı Ev Sahipleri de Bunu Fırsata Çevirerek Kiraları 3, 5 Katladı Buda Vatandaşı Mağdur Ediyor. Bismil Diyarbakır Gibi Yerlerde Kiralık Daire Bulmak Zor Hemde Yüksek Kira Nedeniyle Kiralamak Sorun. Daire Alsam Desen En Ucuzu 1 Milyon Fiyat İsteniyor. ESohbetim.com Sohbet, OkeyAzram Okey, Mobilgeveze.com Geveze Mobil, Sohbet Chat.

Mobil Chat

Mobil chat, Mobil sohbet sitesi farklı tasarımları ile Türkiye ve Avrupa'nın kaliteli sohbet ağı'dır telefon sohbeti ile bedava üyeliksiz bir şekilde elit seviyeli Chat

Görüntülü Mobil chat

Türkiye'nin En Kaliteli Mobil Sesli Sohbet , Kameralı ve Görüntülü Chat Sitesi Esohbetim.Net

Sesli Mobil Chat

Andorid Tüm Telefon Tablet Masa üstü biLgisayar ile Girilir Canli Sesli görüntülü Mobil Chat Yapmanızı sağLar.